Kniha: Šumava domovem

24.10.2017

Již brzy bude vycházet nová kniha "Šumava domovem", na které jsem se podílel nejenom jako autor několika fotografií, ale i jako autor jednoho z textů.

Nyní máte příležitost si jí předobjednat za zvýhodněnou cenu!

Nápad a realizaci celého projektu si vzal pod svá křídla volarský nakladatel Ivo Stehlík.

Kniha je koncipována jako kolektivní dílo třiceti sedmi autorů a zároveň obyvatel Šumavy, kteří cítí sounáležitost s místní přírodou a je pro ně Šumava důležitou součástí života. V knize jsou vybráni lidé různých profesí, různého věku, rodáci, novousedlíci atd., tudíž je rozmanitost knihy, textů a příběhů zaručena. Zároveň vše spojuje právě Šumava. Prostřednictvím výpovědí těchto lidí máte příležitost dozvědět se, jak široká a rozmanitá může být láska ke krajině, kde člověk žije, nebo jak sem někoho může zavát osud. Také se dozvíte, jak tito lidé nahlížejí na diskutovaná šumavská témata.

Kniha má 352 stran a obsahuje 200 fotografií! Nyní je hotová ražba knihy a jelikož není financována žádným grantem, dotací, státní podporou ani podporou nějaké nevládní organizace, spoléhá se tedy pouze na vás, na potencionální čtenáře. 

Na stránkách Nakladatelství Stehlík máte nyní příležitost si knihu předobjednat za zvýhodněnou cenu 375,- Kč + doprava zdarma, běžně se bude kniha prodávat za cenu 499,- Kč.

Využijte této nabídky a zároveň podpořte vznik knihy.